Новини

Аутизм Новини Статті

Розлад аутистичного спектру ( РАС), що це?

Розлад аутистичного спектру ( РАС), що це? Вирок чи нова сходинка в розвитку людства? Яка вона- людина з таким діагнозом? З 1972 року в світі зявилася нова забавка для дітей- кіндер-сюрприз, що стала улюбленою іграшкою для багатьох малюків.
Read More
Статті

Перше кохання та прийняття себе

Останнім часом професія психолога набирає популярності. Дорослі звертаються до спеціаліста, щоб вирішити свої проблеми та допомогти своїм дітям.
Read More
Новини Статті

Техніки арттерапіі у подоланні невпевненісті у собі у дітей молодшого шкільного віку

Сучасне суспільство влаштоване таким чином, що людині зовсім нема коли зупинитися. Час машин та технологій вимагають від кожного безкінечного руху. Іноді нема навіть часу замислитись: куди й для чого я рухаюсь.
Read More
Аутизм Новини

10 вещей – которых хотел бы рассказать, каждый ребенок с аутизмом

Аутизм - это лишь часть меня. Он не определяет меня как личность. Вот высами - человек, полный мыслей, чувств и талантов, или ваша индивидуальность определяется только одной какой-нибудь особенностью?
Read More
{"posts_per_page":"4","cat":"","design":"design-1","pagination":"false","gridcol":"2","showDate":"true","showCategory":"true","showContent":"true","words_limit":"20","showreadmore":"true","order":"DESC","orderby":"post_date","showAuthor":"true","media_size":"large","show_tags":"true","show_comments":"true"}

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!